Apie mus

mūsų istorija, eksporto šalys, veikla

mūsų istorija

Remigijaus Kapčiūno individuali įmonė, atliekanti šaldymo įrengimų techninės izoliacijos bei pastatų apdailos skardinimo darbus, buvo įkurta Prienų r. 1999 m.

2005 m., įmonė reorganizuota į UAB „UNIPURAS“. Per šiuos, sunkaus ir kruopštaus darbo, metus sukaupta didžiulė darbo patirtis. Bendrovė pelnė pripažinimą  ne tik Lietuvos techninės izoliacijos rinkoje, bet efektyviai bendradarbiavo ir su užsienio partneriais. Sumontavome šaldymo sistemų techninę izoliaciją bei atlikome įvairius skardinimo darbus ne tik Lietuvoje, bet ir  Latvijoje, Rusijoje, Saudo Arabijoje, Danijoje, Didžiojoje Britanijoje, Grenlandijoje ir kitur. Įmonė yra įsigijusi pilną komplektą skardos apdirbimo staklių, kuriomis labai kokybiškai, tiksliai ir greitai pagaminami patys įvairiausi skardos ruošiniai. Šiuo metu įmonėje dirba 45 darbuotojai, tarp jų kvalifikuoti, izoliacijos darbus atliekantys, montuotojai; skardininkai; šaltkalviai; suvirintojai; projektuotojai; darbų vykdytojai bei kitų profesijų darbuotojai.

Dirbame srityje, kur laikas ir aukšta kokybė yra labiausiai vertinami, įmonės prioritetas – laiku ir kokybškai atlikti darbai. Siekiame, kad klientai ne tik džiaugtųsi atliktomis paslaugomis, bet atsiradus poreikiui vėl kreiptųsi į mus bei drąsiai rekomenduotų kitiems.

Eksporto šalys

Suomija
Švedija
Norvegija
Rusija
Grenlandija
Baltarusija
Rumunija
Kuveitas
Saudo Arabija

mūsų Veikla

  • Lazerinis metalo lakštų pjovimas
  • Detalių iškirtimas
  • Techninė izoliacija poliuretano putomis
  • Skardinimas
  • Skardinių stogo apdailos detalių gamyba, montavimas
  • Prekyba skardinimo gaminiais (skardiniai / poliuretaniniai vamzdžių laikikliai, stogo apdailos ruošiniai, izoliacijos dengimo ruošiniai, kiti metalo gaminiai)
  • Prekyba metalo apdirbimo staklėmis (lenkimo, kirpimo, naujos, dėvėtos, metalinių juostų bei vielos lenktuvai, valcavimo mechanizmai, valcų formos, siūlių formavimo mechanizmai)

Paslaugų tipai

Paslaugų tiekimas, gamyba ir eksportas

Turite klausimų ar reikia pagalbos?

Susisiekite su mumis telefonu ar siųskite užklausą