Techninė izoliacija

Atliekame šaldymo ir šildymo įrangos izoliacijos darbus poliuretano putomis (esant poreikiui – vata ar kitomis izoliacinėmis medžiagomis). Gaminame visas fasonines detales, sumontuojame, atliekame priežiūrą. Poliuretano putų techninės savybės leidžia izoliuoti vamzdyną, talpas, steriliatorius ir kt. nuo -45°C iki +140°C. Taip pat iš storo plieno gaminame apkabas (laikiklius) vamzdžiams, pagal reikiamus diametrus ir reikiamą kiekį.

  • Išorinis paviršius

Prieš pradedant montuoti izoliaciją, izoliuojamų vamzdynų paviršius dengiamas antikorozine medžiaga „Dinitrol 3850“.

  • Užbaigiamasis paviršius

Izoliacija užbaigiama pagamintais skardos (aliuminio,cinkuotos skardos, alucinko, nerūdijančio plieno ir t.t.) ruošiniais. Užbaigiamasis skardos dengimas vykdomas vandeniui nepralaidžia sistema, o visi jungimai instaliuojami kuo mažiau pastebimose vietose. Skardos ruošiniai negali turėti aštrių kampų.

  • Poliuretano putos

Poliuretano putų sistema susidedanti iš 2- jų komponentų, skirta tik aukšto spaudimo purškimo mašinoms. Šių putų temperatūros palaikymas yra nuo -50°C. iki + 140°C. Putos neišskiria kenksmingo CFC. Todėl jos nėra kenksmingos ir purškiamos CO2 pagalba.
Supurkštos bei atvėsusios putos užpildo mažiausiai 90% kameros. Laisvai iškilusių putų prie 10°C temperatūros – 0,034 W/m°K, prie -40°C temperatūros – 0,024 W/m°K, o svoris siekia apie 40-45 kg/m3. Suspaustų – 50-55 kg/m3.

  • Poliuretano putų (PUR) purškimas

Putų purškimui naudojama aukšto spaudimo Gusmer® įranga, pvz. : modeliai FF arba H, kurie aptarnaujami tik specialiai apmokyto operatoriaus. Poliuretano putos purškiamos į skardos dengimą per 3,3 mm. skersmens angas. Pabaigoje šios angos uždaromos naudojant 3,2 mm storio kniedes.

  • Garų – rasos barjeras

Kadangi šis punktas yra vienas iš svarbiausių izoliacijos montavime, todėl labai svarbu nuo jo reikiamai apsisaugoti. To išvengti padeda tarp išorinio izoliacijos dengimo (skardos) bei sustengusių putų esanti išorinė „plėvelė“, kuri atsiranda dėl papildomų medžiagų poliuretano kompenentų sudėtyje. Izoliacijos dengimas taip pat montuojamas kiek įmanoma vandeniui atsparesne sistema. Apsaugoti nuo pasitaikiusių išorinių kritulių, lauko sąlygomis visiems sujungimams naudojamas hermetikas, nepralaidus vandeniui, garams (silikonas). Tai atliekama išorinio izoliacijos dengimo montavimo metu. Hermetizuojamas ne visas izoliacijos paviršius, bet tik jungimai. Jų tarpe ir suleidžiami skardinių vamzdžių sujungimo užleidimai (25 mm). Patalpose, kur kritulių nėra, sujungimų hermetizavimas nėra būtinas.

  • Vamzdžių laikikliai/balnai

Sumontuoti vamzdžiai laikomi jiems priklausančių diametrų laikiklių/balnų. Tarp greta einančių vamzdžių bei jų laikiklių/balnų paliekami atstumai, netrukdantys sumontuoti izoliacijos, nedeformujant bei nepažeidžiant jos išorinio dengimo. Laikikliai/balnai turi būti “Omegos” tipo, reguliuojami bei susidedantys iš 1(vienos) dalies (t.y. iš pusės žiedo), pagaminti iš cinkuoto arba kitokio nerūdijančio ar kitaip padengto plieno ir sutvirtinami mažiausiai 7 mm smeigėmis.
Neizoliuoto vamzdžio palaikymui laikiklyje/balne yra naudojami kieti poliuretano putų kevalai, kurie dedami tarp vamzdžio ir laikiklio/balno. Esant didesniems vamzdžiams, kurių diametras didesnis nei 114,3 mm, naudojami išorinio izoliacijos dengimo 300-400 mm pločio gaminiai su dviem jungimais, kurie montuojami tarp izoliacijos kevalo (poliuretano žiedo) bei laikiklio/balno. Tai daroma siekiant išvengti problemų izoliuojant (nepažeisti izoliacijos dengimo išorinio sluoksnio), dėl vamzdžių pakėlimo ar (ir) pastūmimo, kai jie jau yra sumontuoti/suvirinti.
Nei vamzdžiai, nei jų laikikliai negali turėti tiesioginio kontakto su izoliuojamais vamzdžiais. Sumontuotų vamzdžių svorio centras turi būti taip subalansuotas, kad montuojant izoliaciją bei palaikant nustatytą izoliacijos storį, vamzdžiai nedeformuotų išorinio izoliacijos dengimo atsiradus hidrauliniams smūgiams bei nesuteiktų pašalinių poveikių išlaikyti saugų garų- rasos barjerą.

Mes Jus aprūpintume tik tiksliais, aukštos kokybės gaminiais.

Jūsų idėjos + mūsų sprendimai = puikūs rezultatai

Skambinkite nurodytu telefonu arba parašykite: